Obelių vaikų globos namai
Rugsėjis, 2015
Spalis, 2015
Lapkritis, 2015
Gruodis, 2015
Sausis, 2016
Vasaris, 2016
Kovas, 2016
Balandis, 2016
Gegužė, 2016
Birželis, 2016
Liepa, 2016
Rugpjūtis, 2016
Rugsėjis, 2016
Spalis, 2016
Lapkritis, 2016
Gruodis, 2016
Vasaris, 2017
Kovas, 2017
Balandis, 2017
Gegužė, 2017
Birželis, 2017
Liepa, 2017
Rugpjūtis, 2017
Spalis, 2017
Lapkritis, 2017
Gruodis, 2017
Kovas, 2018
Balandis, 2018
Gegužė, 2018
Naujienos
RSS
„Kalėdinės vaikų svajonės“
12/22/2017 3:34:22 PM

SOCIALINIS PROJEKTAS, MOKANTIS VAIKUS SIEKTI TIKSLŲ BEI PADEDANTIS PILDYTIS SVAJONĖMS

Apie projektą

VšĮ “Saugi pradžia” jau septintus metus vykdo socialinį projektą “Kalėdinės vaikų svajonės”. Tai projektas, kurio metu ir pildosi globos namuose gyvenančių vaikų svajonės, ir padrąsinama siekti užsibrėžtų tikslų, skatinamas savarankiškumaskūrybiškumas bei suvokimas, jog siekiant svajonių svarbiausia pačiam įdėti pastangų, kad svajonės taptų realybe.

Projekto metu globos namų ir dienos centrų vaikai piešia, lipdo, klijuoja, tapo ir visaip kitaip kuria kalėdinius atvirukus, kurių šiluma pasieks kiekvieną. Kitoje atviruko pusėje nurodomas autorius.

Didžioji sumos dalis už kiekvieną atviruką skiriamas jo autoriui, kad už surinktus pinigus įgyvendintų savo svajonę.

Tinklapyje www.saugipradzia.lt bus patalpintos visų atvirukų kūrėjų svajonės, kurias galės išpildyti kiekvienas norintis.

Kasmetinis renginys „Stiprus, kai tu šalia“
12/22/2017 3:29:40 PM

               Š.m .lapkričio 24d. vaikai, kartu su atlikėja Donata Gutauskiene-Laisva  bei Inga Pilipaite- Baltrūne ir vaikų šokių grupe, dalyvavo kasmetiniame renginyje „Stiprus, kai tu šalia“.


Vaikus aplankė Kalėdų Senelis
12/22/2017 2:58:11 PM

    Gruodžio 20d. nešinas dideliu maišu dovanų, vaikus aplankė Kalėdų Senelis. Vaikai neliko skolingi seneliui: paruošė menines programas, šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus. Kaip ir kasmet pas vaikus atvyko  Genutė Baranauskienė, kuri kartu su dukra Vita ir žentu Žydrūnu iš Utenos rajono Medenių kaimo, vaikams paruošė saldžias staigmenas.


„Gimtojo Rokiškio“ redakcijos kvietimu, būrys Obelių vaikų namų vaikų apsilankė Kalėdų Senelio rezidencijoje.
12/22/2017 2:54:13 PM

   Š.m. gruodžio 14d.,  „Gimtojo Rokiškio“ redakcijos kvietimu,   būrys Obelių vaikų namų vaikų apsilankė Kalėdų Senelio rezidencijoje. Pirmiausiai vaikai skubėjo į meduolių dekoravimo pamokėlę. Jiems nykštukė Eglė išdalino po du meduolius, kuriuos kiekvienas vaikas galėjo papuošti taip, kaip norėjo. Darbas  visiems sekėsi puikiai, o kaip tai pavyko galės pamatyti ir kiti edukacinių pamokėlių lankytojai, nes po vieną meduolį vaikai paliko ant sienelės, o antrąjį gražiai įpakuotą parsivežė namo.
   Po darbo vaikų laukė dar viena atrakcija – susitikimas su Kalėdų Seneliu jo darbo kambaryje. Nors eilėraščių ne visi vaikai išdrįso pasakyti, tačiau pasikalbėti buvo apie ką. Jie teiravosi ar Kalėdų Senelis sulaukia daug vaikų, ar tikrai žino ko jie nori, o drąsiausieji dar ir patikrino ar jo barzda tikra.

Septintus metus vykstantis socialinis projektas „Kalėdinės žaidynės“
12/22/2017 2:51:29 PM

Gruodžio 5 d. Jonavos sporto arena nušvito vaikų šypsenomis, čia skambėjo nuoširdus juokas ir azarto šūksniais. Jau septintus metus vykstantis socialinis projektas „Kalėdinės žaidynės“ sukvietė ir suvienijo daugiau nei pusę tūkstančio jaunuolių iš visų Lietuvos vaikų globos namų bendram tikslui – dovanoti vieni kitiems nepamirštamas emocijas.

            „Kalėdinės žaidynės“ – tai renginys, į kurį išsiaiškinti metų sportiškiausias komandas kvadrato, krepšinio, futbolo ir netradicinių estafečių rungtyse kasmet suvažiuoja Lietuvos vaikų globos namų auklėtiniai, renginio globėjais tampa ir su vaikais patirtimi dalinasi žinomi Lietuvos sportininkai.

            Šiemet šventės dalyvius džiugino Martyno Kavaliausko koncertinė programa, šunų dresūros pasirodymai, susitikimas ne tik Jonavos „Jonavos“ futbolininkais bei “Kauno Žalgirio” futbolininkėmis, bet ir su Lietuvos kariuomenės kariūnais. Dalyviai ne tik stebėjo parodomuosius pasirodymai, bet ir patys aktyviai dalyvavo iššūkių treniruotėse su lenktynininkų pasirengimo treneriu Mindaugu Pociumi, bendravo su Lietuvos kariūnais, kurie atsivežė ir vaikams pristatė ginklų ir amunicijos parodą, dalyvavo futbolo meistriškumo užsiėmimuose, turėjo galimybę susipažinti su šunimis bei mokytis juos dresuoti.

Atvirų durų diena
12/5/2017 3:39:37 PM
 Š.m. gruodžio 5d., jau penkioliktą kartą mūsų vaikų namuose  vykstančią Atvirų durų dieną,  sugūžėjo  daugybė svečių. Vaikus aplankė jau draugais tapę nuolatiniai svečiai, politikai, įvairių įstaigų atstovai,  giminaičiai, mokytojai... Svečiams vaikai paruošė nuotaikingą koncertą. Su nekantrumu vaikai ir svečiai laukė vaikų namų  darbų parodos- pardavimo. Parodai vaikai paruošė įvairių darbelių- iš molio, iš gamtinių medžiagų, įvairių mezginių, atvirukų bei prikepė daugybę skanumynų. Po to visi svečiai kartu su vaikais vaišinosi arbata, skanavo pyragus... 
6 : skaičius iš viso
PradžiaNaujienosStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosNuorodosProjektaiParamaSkelbimaiVersija neįgaliemsSvetainės medisBendrasis puslapis