Obelių vaikų globos namai
Rugsėjis, 2015
Spalis, 2015
Lapkritis, 2015
Gruodis, 2015
Sausis, 2016
Vasaris, 2016
Kovas, 2016
Balandis, 2016
Gegužė, 2016
Birželis, 2016
Liepa, 2016
Rugpjūtis, 2016
Rugsėjis, 2016
Spalis, 2016
Lapkritis, 2016
Gruodis, 2016
Vasaris, 2017
Kovas, 2017
Balandis, 2017
Gegužė, 2017
Birželis, 2017
Liepa, 2017
Rugpjūtis, 2017
Spalis, 2017
Lapkritis, 2017
Gruodis, 2017
Kovas, 2018
Balandis, 2018
Gegužė, 2018
Naujienos
RSS
Stovykla "Gyvenk sveikai"
6/28/2016 2:56:08 PM

2016 birželio 20 - 24 d. Obelių vaikų globos namai organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą „Gyvenk sveikai“ , kurioje dalyvavo 15 vaikų. Pirmą dieną vaikai sukūrė stovyklos vėliavą. Kiekvienas įdėjo savo indėlį: vieni sugalvojo, kiti spalvojo, dar kiti rašė. Stovyklos metu vaikai daug dėmesio skyrė sveikai gyvensenai - sveikam gyvenimo būdui, aktyviai veiklai. Todėl dienotvarkė buvo gausi maudynių, žygių, įvairių judrių žaidimų, varžybų, konkursų. Kiekvieną dieną vaikai pradėdavo mankšta, po to maudynės ir kitos įvairios sportinės užduotys, pasivaikščiojimai po mišką. Stovyklautojai apsilankė Zarasuose, vaikščiojo apžvalgos taku, vėliau nuvyko prie Antalieptės marių, kur plaukė baidarėmis, vandens dviračiais. Taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Lieptų kaimas“. Lieptų kaimas Antalieptė – miestelis Zarasų rajone, Šventosios aukštupio dešiniajame krante. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Miestelio viduryje yra kabantis lieptas virš Šventosios upės. Žmonės sako, kad jis yra stebuklingas. Kad stebuklas įvyktų reikia pereiti per jį užrištomis akimis. Visus šiuos nurodymus vykdė mūsų stovyklautojai. Perėję per lieptą užrištomis akimis pakliuvo į tryliktąjį amžių – pagoniškus laikus, kai deivės ir pasakiškos būtybės žeme vaikščiojo ir su žmonėmis taikiai sugyveno. Žygio per kraštovaizdžio draustinį – Šavašos pažintinį taką metu dalyvavo įvairiuose žaidimuose, klausė pasakojimų, skanavo pasakiškai gardžių zuikio blynų ir patys kaimiškoje krosnyje išsikepė lieptainių. Stovyklos vadovės - soc. darbuotojos Ligita Piragienė ir Arta Misiūnienė."Obels žiedo giesmė-2016"
6/16/2016 9:46:13 PM

2016 m. birželio 8 d. Tadas Muraška, Jonas Samulionis ir Adomas Sabaliauskas dalyvavo tarptautiniame mažų miestelių vokalistų festivalyje-konkurse „Obels žiedo giesmė-2016“ Festivalio globėjas žinomas dainininkas Merūnas Vitulskis. Globėjas šiais metais užėmė ir vietą komisijoje, tai pat komisijoje buvo gitaristė, dainų kūrėja Vilija Urbonienė, muzikos mokytojas Vitalis Vošterys, Obelių kultūros centro administratorė Violeta Kazlauskienė bei Obelių seniūno pavaduotoja, režisierė Aldona Žekienė. 

Tadas dalyvavo konkurse ir kaip solistas. Jam komisijos sprendimu atiteko III vieta. O visi trys vaikinai, kurie vadinasi grupe „Mes“ savo amžiaus bei ansamblių kategorijoje užėmė I vietą.

Kartingų turnyras
6/16/2016 9:45:00 PM

2016 m. birželio 4 d. Laisvydas Adašiūnas ir jo palaikymo komanda Tadas, Jonas, Adomas, Povilas, Simona ir Evelina vyko į kartingų turnyrą, kuris vyko Plytinės kartodrome Vilniuje. Jau aštuntąjį kartą signataro Egidijaus Bičkausko inicijuojamas ir Všį „Plytinės kartodromas“ organizuojamas šis turnyras.

Kaip ir kiekvienais metais vaikų teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga į turnyrą sukvietė kelis šimtus vaikų iš visos šalies globos įstaigų. Įvairaus amžiaus dalyviai atstovavo savo globos namams, o juos palaikančios komandos varžėsi dėl azartiškiausios komandos titulo.

Garbės ratą apsuko Lietuvos teisėsaugininkų motociklininkų klubas „Warriors“, Lietuvos policijos patruliai, kariuomenės karo policijos atstovai.

Dalyvius pasitiko Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos atstovai, kurie pamokė kaip saugiai elgtis su ginklais. Vaikai galėjo pasidžiaugti batutu, gardžiuotis cukraus vata, visi buvo vaišinami ledais bei gardžia kareiviška koše.

Didžiulį įspūdį padarė šonaslydžio meistras Norbertas Daunoravičius „Norbė“. Savo puikiu balsu visus sužavėjo dainininkas Gražvydas Sidiniauskas.

Vaikai dalyvavusieji kartingų varžybose buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Nors mūsų Laisvydui ir nepavyko patekti į superfinalą, tačiau jis turėjo puikią galimybę pasidžiaugti kartingo vairavimu.

O mūsų sirgalių komanda laimėjo antrą vietą ir jai atiteko Krašto apsaugos ministerijos taurė bei ekskursija į generolo Jono Žemaičio karo akademiją.

Koncerte "Pakylėk ant vaikystės sparnų"
6/16/2016 9:43:10 PM

Mūsų Alina ir Artūras, 2016 m. birželio 1 dieną, Vaikų gynimo dieną, dalyvavo koncerte „Pakylėk ant vaikystės sparnų“, kuris vyko Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje. Koncertą organizavo Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka.

Vaikų gynimo diena
6/5/2016 9:30:31 PM

2016 m. birželio 1 d. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Obelių vaikų globos namų vaikai sulaukė siurprizo -  didelis batutas, saldžios dovanos, o labiausiai laukiama akimirka – pasivažinėjimas su baikeriais. Visas šias linksmybes vaikams suorganizavo  klubo „By Force“ nariai.  Vaikai sulaukė daug dovanų-  bilietai į baseiną „Bangenis“, "Pegaso" knygyno dovanų kuponai ir daugybė ledų... Didžiausia staigmena laukė Remigijaus Timinsko, kuriam baikeriai už  padarytą pažangą, gerą elgesį  padovanojo išmanųjį telefoną. Po to visi kartu su svečiais gėrė arbatą, valgė saldumynus. Už dovanas ir pramogas vaikams nuoširdžiai dėkojame UAB „Aidroka“, UAB „Duguva“, RTX „Motosport“, UAB „Snetlauža“, V. Milaknio IĮ, UAB „Miškų ministerija“, UAB „Vilroka“, UAB „Darola“, UAB „Daivida“ ir „Pegaso“ knygynui.5 : skaičius iš viso
PradžiaNaujienosStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosNuorodosProjektaiParamaSkelbimaiVersija neįgaliemsSvetainės medisBendrasis puslapis