Obelių vaikų globos namai
Rugsėjis, 2015
Spalis, 2015
Lapkritis, 2015
Gruodis, 2015
Sausis, 2016
Vasaris, 2016
Kovas, 2016
Balandis, 2016
Gegužė, 2016
Birželis, 2016
Liepa, 2016
Rugpjūtis, 2016
Rugsėjis, 2016
Spalis, 2016
Lapkritis, 2016
Gruodis, 2016
Vasaris, 2017
Kovas, 2017
Balandis, 2017
Gegužė, 2017
Birželis, 2017
Liepa, 2017
Rugpjūtis, 2017
Spalis, 2017
Lapkritis, 2017
Gruodis, 2017
Kovas, 2018
Balandis, 2018
Gegužė, 2018
Naujienos
RSS
Pirmoji komunija
5/22/2018 2:46:01 PM

Š. m. gegužės 18 d. Armandas Rožėnas, Andrius ir Audrius Vilkoniai, Nojus Kviliūnas bei Edvinas Binkauskas priėjo prie Pirmos Komunijos. Sveikiname Juos!

Krikštynos Obelių Šv. Onos bažnyčioje
5/18/2018 11:26:43 AM

Š.m. gegužės 18 d. Andrius Vilkonis, Audrius Vilkonis, Nojus Kviliūnas ir Armandas Rožėnas Obelių  Šv. Onos bažnyčioje gavo Krikšto Sakramentą.

Globos namuose vyko respublikinis menų ir sporto festivalis „Nuoširdumo keliu“
5/18/2018 11:20:41 AM

Š.m. gegužės 9 d. jau keturioliktus metus iš eilės Obelių vaikų globos namuose vyko respublikinis menų ir sporto festivalis „Nuoširdumo keliu“. Šis festivalis į Obelius sukvietė vaikus iš Panevėžio, Utenos, Molėtų bei Antazavės vaikų globos įstaigų. Festivalio tikslas- draugystė per meną ir sportą. Festivalio dalyvius sveikino Bajorų lėlių teatras Čiz su nuotaikingu Čarlis Pero spektakliu. Puikius meninius pasirodymus atvežė Antazavės vaikų globos namų bei Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komandos.  Po meninių pasirodymų visų vaikų globos įstaigų komandos išbandė savo jėgas tinklinio aikštelėje. Vyko įnirtinga kova dėl geriausių vardo. Finale susigrūmė Panevėžio ir Obelių komandos. Šiais metais stipresni buvo šeimininkai. II –oji vieta atiteko Panevėžio komandai, III-oji vieta- Antazavės komandai. Nugalėtojų laukė medaliai ir prizai. Festivalio prizas už geriausią meninę programą šiais metais atiteko Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komandai.

Vaikai svečiavosi Snow Arenoje Druskininkuose
5/18/2018 11:18:30 AM

2017m. gruodžio 4d. mūsų vaikų namų vaikai pramogavo Snow Arenoje Druskininkuose. Už šią galimybę dėkojame baikerių klubui FREE HAWKS MC ir klubui „Purvo fanai“ .

Globos namuose vyko viktorina Saugus eismas“
4/13/2018 2:57:43 PM

 Š.m. balandžio 12d. Obelių vaikų globos namuose vyko viktorina Saugus eismas“. Viktorinos  tikslas- išmokti pagrindines atšvaitų nešiojimo taisykles; pasikartoti saugaus eismo taisykles, kelio ženklus, jų grupes, ir reikšmes; pirma medicininė pagalba. Vaikai varžėsi komandomis. Pirmiausia žinias patikrinome atsakinėdami į klausimus: kaip elgtis gatvėje, ar pažįsta kelio ženklus ir pan. Šioje užduotyje visų žinios buvo labai geros, iš 20 galimų taškų,  visos komandos surinko po 17-18 taškų. Sekanti užduotis- praktiškai parodyti kaip teisingai reikia segėti atšvaitus.  Toliau vaikai atliko užduotį „ Kelio ženklų dėlionė“, kurioje  reikėjo pagal aprašymus teisingai sudėlioti pateiktus kelio ženklus. Čia sunkiau sekėsi jaunesniojo amžiaus vaikų grupei. Toliau sekė praktinė užduotis kelio maketuose. Kiekvienai grupei buvo pateikta situacija, kurią turėjo paaiškinti, kaip teisingai visi eismo dalyviai turi elgtis toje situacijoje. Čia žinios visų dalyvių buvo labai panašios. Smagiausia užduotis laukė vaikų kieme. Estafetės su dviračiais - kas greičiau atliks užduotį, kurioje buvo kliūčių ruožas ir reikėjo kirsi gatvę per pėsčiųjų perėją. Vėliau dar laukė viena užduotis, kas bus greitesni. Ne liko pamiršti ir mažieji mūsų namų gyventojai, jie taip pat išbandė dviračius dalyvaudami estafetėse. Greičiausi buvo: Adomas M., Danielius M ir Artūras J. Ir paskutinė užduotis, kuri laukė komandų – pirmoji pagalba. „Draugas nugriuvo nuo dviračio ir nusibrozdino alkūnę. Reikia sutvarstyti žaizdą“. Čia geriausiai sekėsi jaunesniųjų ir vyresniųjų komandai.  Dėkojame mūsų viktorinos svečiams- Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono PK Veiklos skyriaus vyr. tyrėjams Enrikai Pavilionienei ir Laurynui Čiučeliui ir Rokiškio rajono Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Laimutei Narbutienei. 

Mūsų namuose vyko renginys- viktorina, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui paminėti
3/6/2018 4:34:44 PM

Š.m. vasario 15d. mūsų namuose vyko renginys- viktorina, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100 -mečiui paminėti. Viktorinoje dalyvavo dvi komandos: vaikų ir darbuotojų, kurios labai simboliškai buvo pavadintos: darbuotojai- 1918, o vaikai -2018. Kadangi švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės 100- metį, todėl visi klausimai buvo iš Lietuvos kaip valstybės istorijos. Pirmiausia patikrinome dalyvių žinias kaip gerai pažįsta žymias Lietuvos vietas. Šioje užduotyje geriau sekėsi vyresniesiems, tačiau jau kitose užduotyse jaunimas pasirodė labai gerai. Puikios žinios literatūros, valstybės valdymo srityse. Gerai komandos pasirodė ir užduotyse „Taip arba Ne“, „Atspėk dainą“. Neliko pamiršti ir sirgaliai, jie taip pat galėjo pasivaržyti judrioje- istorinėje rungtyje. Viktorinos metu mus džiugino Valentino J., Artūro J., Jono S. bei neformalaus ugdymo pedagogės Daivos Kundelienės parengti muzikiniai numeriai. O kokia gi šventė be torto. Po viktorinos visi šventė Lietuvos Nepriklausomybės gimtadienį, rašė linkėjimus Lietuvai ir valgė tortą. 

„Kalėdinės vaikų svajonės“
12/22/2017 3:34:22 PM

SOCIALINIS PROJEKTAS, MOKANTIS VAIKUS SIEKTI TIKSLŲ BEI PADEDANTIS PILDYTIS SVAJONĖMS

Apie projektą

VšĮ “Saugi pradžia” jau septintus metus vykdo socialinį projektą “Kalėdinės vaikų svajonės”. Tai projektas, kurio metu ir pildosi globos namuose gyvenančių vaikų svajonės, ir padrąsinama siekti užsibrėžtų tikslų, skatinamas savarankiškumaskūrybiškumas bei suvokimas, jog siekiant svajonių svarbiausia pačiam įdėti pastangų, kad svajonės taptų realybe.

Projekto metu globos namų ir dienos centrų vaikai piešia, lipdo, klijuoja, tapo ir visaip kitaip kuria kalėdinius atvirukus, kurių šiluma pasieks kiekvieną. Kitoje atviruko pusėje nurodomas autorius.

Didžioji sumos dalis už kiekvieną atviruką skiriamas jo autoriui, kad už surinktus pinigus įgyvendintų savo svajonę.

Tinklapyje www.saugipradzia.lt bus patalpintos visų atvirukų kūrėjų svajonės, kurias galės išpildyti kiekvienas norintis.

Kasmetinis renginys „Stiprus, kai tu šalia“
12/22/2017 3:29:40 PM

               Š.m .lapkričio 24d. vaikai, kartu su atlikėja Donata Gutauskiene-Laisva  bei Inga Pilipaite- Baltrūne ir vaikų šokių grupe, dalyvavo kasmetiniame renginyje „Stiprus, kai tu šalia“.


Vaikus aplankė Kalėdų Senelis
12/22/2017 2:58:11 PM

    Gruodžio 20d. nešinas dideliu maišu dovanų, vaikus aplankė Kalėdų Senelis. Vaikai neliko skolingi seneliui: paruošė menines programas, šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus. Kaip ir kasmet pas vaikus atvyko  Genutė Baranauskienė, kuri kartu su dukra Vita ir žentu Žydrūnu iš Utenos rajono Medenių kaimo, vaikams paruošė saldžias staigmenas.


„Gimtojo Rokiškio“ redakcijos kvietimu, būrys Obelių vaikų namų vaikų apsilankė Kalėdų Senelio rezidencijoje.
12/22/2017 2:54:13 PM

   Š.m. gruodžio 14d.,  „Gimtojo Rokiškio“ redakcijos kvietimu,   būrys Obelių vaikų namų vaikų apsilankė Kalėdų Senelio rezidencijoje. Pirmiausiai vaikai skubėjo į meduolių dekoravimo pamokėlę. Jiems nykštukė Eglė išdalino po du meduolius, kuriuos kiekvienas vaikas galėjo papuošti taip, kaip norėjo. Darbas  visiems sekėsi puikiai, o kaip tai pavyko galės pamatyti ir kiti edukacinių pamokėlių lankytojai, nes po vieną meduolį vaikai paliko ant sienelės, o antrąjį gražiai įpakuotą parsivežė namo.
   Po darbo vaikų laukė dar viena atrakcija – susitikimas su Kalėdų Seneliu jo darbo kambaryje. Nors eilėraščių ne visi vaikai išdrįso pasakyti, tačiau pasikalbėti buvo apie ką. Jie teiravosi ar Kalėdų Senelis sulaukia daug vaikų, ar tikrai žino ko jie nori, o drąsiausieji dar ir patikrino ar jo barzda tikra.

Septintus metus vykstantis socialinis projektas „Kalėdinės žaidynės“
12/22/2017 2:51:29 PM

Gruodžio 5 d. Jonavos sporto arena nušvito vaikų šypsenomis, čia skambėjo nuoširdus juokas ir azarto šūksniais. Jau septintus metus vykstantis socialinis projektas „Kalėdinės žaidynės“ sukvietė ir suvienijo daugiau nei pusę tūkstančio jaunuolių iš visų Lietuvos vaikų globos namų bendram tikslui – dovanoti vieni kitiems nepamirštamas emocijas.

            „Kalėdinės žaidynės“ – tai renginys, į kurį išsiaiškinti metų sportiškiausias komandas kvadrato, krepšinio, futbolo ir netradicinių estafečių rungtyse kasmet suvažiuoja Lietuvos vaikų globos namų auklėtiniai, renginio globėjais tampa ir su vaikais patirtimi dalinasi žinomi Lietuvos sportininkai.

            Šiemet šventės dalyvius džiugino Martyno Kavaliausko koncertinė programa, šunų dresūros pasirodymai, susitikimas ne tik Jonavos „Jonavos“ futbolininkais bei “Kauno Žalgirio” futbolininkėmis, bet ir su Lietuvos kariuomenės kariūnais. Dalyviai ne tik stebėjo parodomuosius pasirodymai, bet ir patys aktyviai dalyvavo iššūkių treniruotėse su lenktynininkų pasirengimo treneriu Mindaugu Pociumi, bendravo su Lietuvos kariūnais, kurie atsivežė ir vaikams pristatė ginklų ir amunicijos parodą, dalyvavo futbolo meistriškumo užsiėmimuose, turėjo galimybę susipažinti su šunimis bei mokytis juos dresuoti.

Atvirų durų diena
12/5/2017 3:39:37 PM
 Š.m. gruodžio 5d., jau penkioliktą kartą mūsų vaikų namuose  vykstančią Atvirų durų dieną,  sugūžėjo  daugybė svečių. Vaikus aplankė jau draugais tapę nuolatiniai svečiai, politikai, įvairių įstaigų atstovai,  giminaičiai, mokytojai... Svečiams vaikai paruošė nuotaikingą koncertą. Su nekantrumu vaikai ir svečiai laukė vaikų namų  darbų parodos- pardavimo. Parodai vaikai paruošė įvairių darbelių- iš molio, iš gamtinių medžiagų, įvairių mezginių, atvirukų bei prikepė daugybę skanumynų. Po to visi svečiai kartu su vaikais vaišinosi arbata, skanavo pyragus... 
Vaikus aplankė Rokiškio rajono PK bendruomenės pareigūnai
11/28/2017 10:11:12 AM

Lapkričio 15d. vaikus aplankė Rokiškio rajono PK bendruomenės pareigūnai Enrika Pavilonienė ir Laurynas Čiučelis. Pareigūnai kartu su vaikais praleido popietę kalbėdamiesi bei darydami kalėdinius atvirukus. 

Obelių ir Panevėžio vaikų globos namų auklėtiniai varžėsi dėl spartakiados nugalėtojo vardo ir pereinamosios taurės.
11/3/2017 2:15:32 PM

Š.m. lapkričio 2d. mūsų vaikai sulaukė svečių iš Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų. Jie atvyko dalyvauti Respublikiniame vaikų globos namų vaikų spartakiados finale. Dvi komandos – Obelių ir Panevėžio vaikų globos namų varžėsi dėl  spartakiados nugalėtojo vardo ir pereinamosios taurės. Vaikai žaidė stalo tenisą 5x5. Iki paskutinės minutės vyko įnirtinga kova. Geriausi šį kartą buvo panevėžiečiai. Po varžybų, visi, pasipuošę įvairiomis kaukėmis, sugūžėjo į popietę „Iš kito pasaulio...“.  Čia visus pasitiko „pabaisos“,  kurios  parengė visiems daugybę išbandymų: estafečių, loginių užduočių, komandos kapitonams rungčių, įvairių kitų žaidimų. Visi šėlo ir linksminosi, valgė svečių atvežtą tortą.
 

Mūsų namuose vyko Prevencinė viktorina
11/3/2017 2:08:24 PM

Spalio 25d. mūsų namuose vyko Prevencinė viktorina. Tai viena iš Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių  projekto „Tiesus kelias-7“ numatytų veiklų. Viktorinos tikslas- patikrinti vaikų žinias apie sveikatą, apie psichiką veikiančias medžiagas, jų sukeliamą žalą žmogaus organizmui, ŽIV/AIDS. Skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką. Viktorinoje dalyvavo 5 vaikų globos namų komandos, kurios labai originaliai ir informatyviai paruošė  prisistatymus prevencine tema. Dalyviai varžėsi judriosiose estafetėse, sprendė situacijas, atliko užduotis apie AIDS ir ŽIV mitus, psichoaktyvių medžiagų daromą žalą organizmui. Šį kartą geriausiai pasirodė Jolitos šeimynos komanda, kuri buvo apdovanota bilietais į Anykščių baseiną.  Į svečius buvo atvykusi Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Laimutė Narbutienė, kuri gyrė vaikus už žinias ir visus apdovanojo saldžiomis dovanomis.

Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyras
11/3/2017 2:05:23 PM

             Š.m. rugsėjo 29d. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose vyko Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyras. Tai jau septintasis organizuojamas turnyras. Šiemet , kaip ir kasmet, dalyvavo ir mūsų vaikų namų vaikų komanda. Krepšinio turnyre varžėsi Panevėžio ir Panevėžio r., Obelių, Antazavės, Molėtų vaikų globos namų vaikai. Į šventės atidarymą atvyko ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ žvaigždės: broliai Lavrinovičiai, Adas Juškevičius ir kiti žaidėjai, bei draugai iš Latvijos, krepšinio aistruoliai ir fanai BRALIUKAI. Krepšinio varžybose dalyvavo ir husarų krepšinio komanda „Mindaugietis“, kuri varžėsi su  jungtine globos namų auklėtinių komanda. Rungtynės pasižymėjo kovingumu, užsispyrimu ir ryžtu. Šiemet stipriausi buvo mūsų namų vaikų komanda. 

Labdaros ir paramos forndas „Maisto bankas“ teikia paramą maisto produktais bei higienos prekėmis Obelių vaikų namų Krizių centro padaliniui.
10/13/2017 12:51:27 PM
Vaikų vasaros poilsio stovykla „Ir aš esu...“
8/22/2017 2:19:36 PM

           Rugpjūčio 15-17d. vaikams buvo organizuota vaikų vasaros poilsio stovykla „Ir aš esu...“, kurios metu daug dėmesio buvo skiriama emociniam atsipalaidavimui, savęs pažinimui, sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimui. Vaikai patys bandė pasigaminti įvairius instrumentus, skirtus relaksacijai, o vėliau kartu su draugais kartu kūrė relaksacines melodijas. Stovyklos metu vyko psichologo mokymai vaikams, kuriuos vedė psichologas Mindaugas Vidugiris. Tikslas buvo parodyti sveikos gyvensenos  privalumus bei formuoti ir stiprinti vaikų teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną, pasiryžimą laikytis tokios gyvensenos principų, padėti vaikams ugdyti psichosocialinių problemų įveikos įgūdžius, didinti pasitikėjimą savimi ir kitais, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius... Vaikai puikiai praleido laiką: maudėsi, plaukė baidarėmis, valtimi, žaidė įvairius žaidimus, šoko... Stovykla vyko labai gražioje kaimo turizmo sodyboje „Vieversynė“. Dėkojame šeimininkams už svetingumą.


Obelių vaikų namuose vyko sveikos gyvensenos ugdymo stovykla
8/22/2017 2:17:47 PM

Š.m.  liepos - rugpjūčio mėn. Obelių vaikų namuose vyko sveikos gyvensenos ugdymo stovykla. Stovykla vyko dviem pamainomis, po 7 dienas. Stovyklos metu vaikai treniravosi, mokėsi paplūdimio  tinklinio žaidimo taisyklių, žaidybinių situacijų, stebėjo profesionalių tinklininkų varžybas Rytų Europos tinklinio čempionate, kuris vyko Rokiškyje, kartu su treneriu aptarinėjimo profesionalų žaidimą. Stovyklos metu buvo gausu sportinių žaidimų, pramogų, mini turnyrų... Geriausiai pasirodę stovyklos metu vaikai žaidė paplūdimio tinklinio turnyre su suaugusiais ir  išbandė savo jėgas.  Vaikai mokėsi ne tik žaisti tinklinį, bet ir dirbti komandoje, dalintis atsakomybėmis, pareigomis,  planuoti užsiėmimų laiką ir laisvalaikį, rūpintis mažesniais dalyviais, padėti vienas kitam valdyti emocijas žaidimo metu, mokytis pralaimėti, džiaugtis laimėjus, pasitikėti savo jėgomis, gerbti stovyklos draugus, trenerius. Mažieji vaikai noriai talkino treniruočių metu, buvo aistringi sirgaliai

Vyko stovykla „Tiesus kelias 7“
7/4/2017 11:45:58 AM

        Š.m. birželio 26-28d. pagal projektą „Tiesus kelias-7“ vaikai vyko į sveikatingumo stovyklą Bradesiuose. Stovykloje metu vaikai aktyviai leido laiką: sportavo, žaidė įvairius žaidimus, kurių tikslas buvo geriau pažinti vieni kitus, būti pastabiems, nepasikliauti išankstinėmis nuostatomis apie kitą žmogų.  Lietui lyjant smagiai laiką leido žaisdami stalo žaidimus. Daugiausia įspūdžių vaikai patyrė žygyje su baidarėmis. Plaukė Šventosios upe, bendras maršruto ilgis - 13,8 km, šią atkarpą  perplaukė per 5 valandas. Pradžia buvo  prie Sartų ežero, tačiau  paplaukė juo  tik apie 150 metrų. Paplaukus toliau upe  prasidėjo  Rašų ežeras. Jis yra siauras, todėl daugelyje atkarpų  atrodė taip lyg plauktume upe. Likusi dalis buvo  vien upė su miškingais krantais. Mėgavomės gražiais vaizdais, ypaš vandens lelijomis, kurių gausa nustebino visus.  Plaukėme „lelijų upe“.  Žygį pabaigėme  įplaukę  į Paščio ežerą. Žygio metu vaikai ne tik gerai praleido laiką, bet ir išmoko dirbti komandoje. Vieniems sekėsi geriau, kitiems sunkiau- reikėjo pasikeisti plaukimo partnerius, kol buvo sudaryta geriausia komanda, kuri galėjo sėkmingai tęsti kelionę. Vaikai džiaugėsi gražiais vaizdais, darnia komanda.

86 : skaičius iš viso 1  2  3  4  5 
PradžiaNaujienosStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosNuorodosProjektaiParamaSkelbimaiVersija neįgaliemsSvetainės medisBendrasis puslapis