Obelių vaikų globos namai
Rugsėjis, 2015
Spalis, 2015
Lapkritis, 2015
Gruodis, 2015
Sausis, 2016
Vasaris, 2016
Kovas, 2016
Balandis, 2016
Gegužė, 2016
Birželis, 2016
Liepa, 2016
Rugpjūtis, 2016
Rugsėjis, 2016
Spalis, 2016
Lapkritis, 2016
Gruodis, 2016
Vasaris, 2017
Kovas, 2017
Balandis, 2017
Gegužė, 2017
Birželis, 2017
Liepa, 2017
Rugpjūtis, 2017
Spalis, 2017
Lapkritis, 2017
Gruodis, 2017
Kovas, 2018
Balandis, 2018
Gegužė, 2018
Naujienos
RSS
Socialinė akcija - „ŽvejOK 2016“
11/11/2016 10:53:26 AM

              Spalio 1 d. vaikai dalyvavo socialinėje akcijoje „ŽvejOK“, kuri vyko prie Kupiškio marių Šios akcijos tikslas – supažindinti globojamus vaikus su atsakingu laisvalaikio leidimo būdu - mėgėjiška žūkle ir kartu su profesionalais išmokti žvejybos paslapčių.
Vaikai ne tik žvejojo, bet ir dalyvavo varžybos, kuriose buvo varžomasi dėl ilgiausios, didžiausios, mažiausios žuvies, didžiausio pagautų žuvų skaičiaus.


Pilietiškumo pamokos Lietuvos karo akademijoje pritraukė daugiausia moksleivių
10/25/2016 4:03:17 PM

Spalio 13 d. Krašto apsaugos diena buvo minima Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, į kurią atvyko per 600 vyresnių klasių moksleivių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Per dvi savaites Lietuvos kariuomenės daliniuose vykusios pilietiškumo pamokos didžiausio jaunuolių susidomėjimo sulaukė paskutinę dieną Akademijoje.

 

Viktorina "Kaip saugoti sveikatą"
9/30/2016 1:00:35 PM

2016 m. rugsėjo 28d. Obelių vaikų globos namuose, pagal Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programą „Tiesus kelias-6“, vyko viktorina „Kaip saugoti sveikatą“. Viktorinoje dalyvavo 5 vaikų namų komandos, kurios paruošė įdomius prisistatymus sveikos gyvensenos tema. Viktorinos metu vaikai atsakinėjo į klausimus žalingų įpročių prevencinės veiklos bei sveikos gyvensenos temomis. Vertinimo komisija, vadovaujama Rokiškio rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistės Laimos Narbutienės, buvo sužavėta vaikų žiniomis. Viktorinos metu netrūko judrių bei praktinių užduočių. Visi susikaupę stengėsi kuo geriau pasirodyti ir teisingai atlikti visas užduotis. Bet geriausiai pasirodė Violetos šeimynos komanda.Svečiavosi rašytojas su dailininke
9/26/2016 12:55:37 PM

2016 m. rugsėjo 21 d. Obelių vaikų globos namuose su gražiu renginiu įvairaus amžiaus vaikams atvyko rašytojas Tomas Dirgėla ir dailininkė, knygų vaikams autorė ir iliustruotoja Jūratė Račinskaitė.
Susitikimo metu svečiai bendravo su vaikais, skaitė ištraukas iš savo knygų, dovanojo smagią nuotaiką visiems atėjusiems.
Apsilankymą organizavo Rašytojų klubas. Jiems esame dėkingi už dovanotas knygeles.Poilsio stovykla "Ir aš esu..."
8/30/2016 2:50:37 PM

2016 m. liepos 11-15 d. 15 Obelių vaikų globos namų vaikai dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Ir aš esu...“. Tai jau 8 metus vykstanti stovykla, kurios metu daug dėmesio skiriama vaikų kūrybingumo lavinimui. Šiais metais stovykloje veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai piešė, statė lėlių spektaklius, žaidė, sportavo, pramogavo... Vaikai, pasidalinę į dvi grupes, pastatė du lėlių spektaklius „Pagrandukas“ ir „Raudonkepuraitė“. Patys darė lėles, kūrė scenografiją, dekoracijas. Labiausiai vaikams patiko daryti lėles, kurti joms drabužius ir po to vaidinti. Kitą dieną vaikai piešė ant prie ežero rastų akmenukų. Taip bandė juos perkūnyti į kažkokį tai gyvūnėlį - tikrą ar fantastinį. Stovyklos metu netrūko ir sportinių užsiėmimų: vyko badmintono, lankų mėtymo varžybos.  Taip pat vaikai šauniai laiką leido susitikimo su Rokiškio PK pareigūnėmis metu, žaidė stalo žaidimus, diskutavo. Paskutiniąją stovyklos dieną vaikai apsilankė Dainuvos nuotykių slėnyje, kur keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Vyresnieji vaikai turėjo galimybę pajusti laisvės ir polėkio malonumą „Skrydžio per Šventąją“ metu,  kurio bendras ilgis net virš 300 metrų. Po skrydžio drąsiausieji išbandė laisvąjį kritimą BIG SWING. Ši pramoga sulaukė daugiausiai emocijų... Po to lankėsi Anykščių apžvalgos aikštelėje, kuri įrengta Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšte, 33 metrų aukštyje. Užlipus 186 laiptelius vaikai grožėjosi nuostabia Anykščių apylinkių panorama, sužinojo bažnyčios ir apžvelgiamų vietovių istoriją. Aplankė Angelų muziejų, kur sukaupta didelė angelų kolekcija. Pramogas Anykščiuose užbaigė Kalitos parke, kur besileisdami nuo kalno vasaros rogutėmis patyrė neišdildomas emocijas. Stovyklą vaikams organizavo Daiva Kundelienė ir Vida Žaržojienė.Mažieji pirmą kartą aplanko jūrą
7/28/2016 9:09:46 AM

2016 m. liepos 22 d. Mūsų namų mažiausieji vaikučiai pirmą kartą aplankė jūrą. Ištvermingai ištvėrę ilgą kelionę į Šventąją, kurios metu buvo suskaičiuotos visos karvių bandos ir avių pulkeliai, mažieji džiaugsmingai krykštavo pamatę didelį „prūdą“, beribę smėlio dėžę ir žaisti kviečiančias, nenuoramas bangas.Stovykla "Gyvenk sveikai"
6/28/2016 2:56:08 PM

2016 birželio 20 - 24 d. Obelių vaikų globos namai organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą „Gyvenk sveikai“ , kurioje dalyvavo 15 vaikų. Pirmą dieną vaikai sukūrė stovyklos vėliavą. Kiekvienas įdėjo savo indėlį: vieni sugalvojo, kiti spalvojo, dar kiti rašė. Stovyklos metu vaikai daug dėmesio skyrė sveikai gyvensenai - sveikam gyvenimo būdui, aktyviai veiklai. Todėl dienotvarkė buvo gausi maudynių, žygių, įvairių judrių žaidimų, varžybų, konkursų. Kiekvieną dieną vaikai pradėdavo mankšta, po to maudynės ir kitos įvairios sportinės užduotys, pasivaikščiojimai po mišką. Stovyklautojai apsilankė Zarasuose, vaikščiojo apžvalgos taku, vėliau nuvyko prie Antalieptės marių, kur plaukė baidarėmis, vandens dviračiais. Taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Lieptų kaimas“. Lieptų kaimas Antalieptė – miestelis Zarasų rajone, Šventosios aukštupio dešiniajame krante. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Miestelio viduryje yra kabantis lieptas virš Šventosios upės. Žmonės sako, kad jis yra stebuklingas. Kad stebuklas įvyktų reikia pereiti per jį užrištomis akimis. Visus šiuos nurodymus vykdė mūsų stovyklautojai. Perėję per lieptą užrištomis akimis pakliuvo į tryliktąjį amžių – pagoniškus laikus, kai deivės ir pasakiškos būtybės žeme vaikščiojo ir su žmonėmis taikiai sugyveno. Žygio per kraštovaizdžio draustinį – Šavašos pažintinį taką metu dalyvavo įvairiuose žaidimuose, klausė pasakojimų, skanavo pasakiškai gardžių zuikio blynų ir patys kaimiškoje krosnyje išsikepė lieptainių. Stovyklos vadovės - soc. darbuotojos Ligita Piragienė ir Arta Misiūnienė."Obels žiedo giesmė-2016"
6/16/2016 9:46:13 PM

2016 m. birželio 8 d. Tadas Muraška, Jonas Samulionis ir Adomas Sabaliauskas dalyvavo tarptautiniame mažų miestelių vokalistų festivalyje-konkurse „Obels žiedo giesmė-2016“ Festivalio globėjas žinomas dainininkas Merūnas Vitulskis. Globėjas šiais metais užėmė ir vietą komisijoje, tai pat komisijoje buvo gitaristė, dainų kūrėja Vilija Urbonienė, muzikos mokytojas Vitalis Vošterys, Obelių kultūros centro administratorė Violeta Kazlauskienė bei Obelių seniūno pavaduotoja, režisierė Aldona Žekienė. 

Tadas dalyvavo konkurse ir kaip solistas. Jam komisijos sprendimu atiteko III vieta. O visi trys vaikinai, kurie vadinasi grupe „Mes“ savo amžiaus bei ansamblių kategorijoje užėmė I vietą.

Kartingų turnyras
6/16/2016 9:45:00 PM

2016 m. birželio 4 d. Laisvydas Adašiūnas ir jo palaikymo komanda Tadas, Jonas, Adomas, Povilas, Simona ir Evelina vyko į kartingų turnyrą, kuris vyko Plytinės kartodrome Vilniuje. Jau aštuntąjį kartą signataro Egidijaus Bičkausko inicijuojamas ir Všį „Plytinės kartodromas“ organizuojamas šis turnyras.

Kaip ir kiekvienais metais vaikų teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga į turnyrą sukvietė kelis šimtus vaikų iš visos šalies globos įstaigų. Įvairaus amžiaus dalyviai atstovavo savo globos namams, o juos palaikančios komandos varžėsi dėl azartiškiausios komandos titulo.

Garbės ratą apsuko Lietuvos teisėsaugininkų motociklininkų klubas „Warriors“, Lietuvos policijos patruliai, kariuomenės karo policijos atstovai.

Dalyvius pasitiko Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos atstovai, kurie pamokė kaip saugiai elgtis su ginklais. Vaikai galėjo pasidžiaugti batutu, gardžiuotis cukraus vata, visi buvo vaišinami ledais bei gardžia kareiviška koše.

Didžiulį įspūdį padarė šonaslydžio meistras Norbertas Daunoravičius „Norbė“. Savo puikiu balsu visus sužavėjo dainininkas Gražvydas Sidiniauskas.

Vaikai dalyvavusieji kartingų varžybose buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Nors mūsų Laisvydui ir nepavyko patekti į superfinalą, tačiau jis turėjo puikią galimybę pasidžiaugti kartingo vairavimu.

O mūsų sirgalių komanda laimėjo antrą vietą ir jai atiteko Krašto apsaugos ministerijos taurė bei ekskursija į generolo Jono Žemaičio karo akademiją.

Koncerte "Pakylėk ant vaikystės sparnų"
6/16/2016 9:43:10 PM

Mūsų Alina ir Artūras, 2016 m. birželio 1 dieną, Vaikų gynimo dieną, dalyvavo koncerte „Pakylėk ant vaikystės sparnų“, kuris vyko Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje. Koncertą organizavo Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka.

Vaikų gynimo diena
6/5/2016 9:30:31 PM

2016 m. birželio 1 d. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Obelių vaikų globos namų vaikai sulaukė siurprizo -  didelis batutas, saldžios dovanos, o labiausiai laukiama akimirka – pasivažinėjimas su baikeriais. Visas šias linksmybes vaikams suorganizavo  klubo „By Force“ nariai.  Vaikai sulaukė daug dovanų-  bilietai į baseiną „Bangenis“, "Pegaso" knygyno dovanų kuponai ir daugybė ledų... Didžiausia staigmena laukė Remigijaus Timinsko, kuriam baikeriai už  padarytą pažangą, gerą elgesį  padovanojo išmanųjį telefoną. Po to visi kartu su svečiais gėrė arbatą, valgė saldumynus. Už dovanas ir pramogas vaikams nuoširdžiai dėkojame UAB „Aidroka“, UAB „Duguva“, RTX „Motosport“, UAB „Snetlauža“, V. Milaknio IĮ, UAB „Miškų ministerija“, UAB „Vilroka“, UAB „Darola“, UAB „Daivida“ ir „Pegaso“ knygynui.Draugiškos futbolo varžybos
5/25/2016 2:36:18 PM

2016 m. gegužės 24 d. į globos namus sugužėjo būrys Rokiškio rajono policijos pareigūnų ir policijos rėmėjų. Svečiai kartu su vaikais surengė draugiškas futbolo varžybas.Nuoširdumo keliu-12
5/6/2016 11:09:41 AM

   2016 m. gegužės 5 d. Obelių vaikų globos namuose nuo pat ryto šurmuliavo visas būrys vaikų iš Kauno, Panevėžio, Ventos, Antazavės, Molėtų bei Utenos vaikų globos namų. Obelių vaikų globos namai sukvietė vaikus į jau dvyliktus metus organizuojamą respublikinį vaikų globos namų įstaigų menų ir sporto festivalį „Nuoširdumo keliu“.
   Festivalio tikslas - draugystė per meną ir sportą. Į festivalį dalyviai atvyko parengę menines programas bei atvežė vaikų darytus dailės darbus bei įvairius rankdarbius. Šio festivalio globėjas, buvęs Obelių vaikų globos namų auklėtinis Laurynas Janulis, įsteigė šiam festivaliui specialųjį pereinamąjį prizą- taurę už kūrybiškumą. Daug dalyvių dėmesio susilaukė menininko, profesionalaus breiko šokėjo  Remigijaus Gatavecko vedama kūrybinė studija, kurios metu Remigijus vaikams pasakojo apie meną, apie jo svarbą žmogui, apie jo su broliu vykdytą projektą „Poveikis“, kuriuo buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į globos namuose augančius vaikus. Remigijus Gataveckas pasiūlė vaikams nutapyti Draugystę . Jis pasinaudojo  dailės akademijos diplomantų kurto darbo idėja šia tema.  Darbe bandyta perteikti pačią draugystės esmę- bendrystė, palaikymas, dalijimasis, pagalba vienas kitam.  Visi festivalio dalyviai su džiaugsmu įsitraukė į kūrybos procesą.
   Festivalio dalyviai su nekantrumu laukė tinklinio varžybų, kuriose varžėsi 5 komandos. Vyko įnirtinga kova , bet geriausi čia buvo šeimininkai- Obelių vaikų globos namų vaikų komandą. Antrą vietą iškovojo Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komanda, o trečioji vieta - Molėtų savarankiško gyvenimo globos namų komandai.
   Pagrindinis festivalio prizas už kūrybiškumą šiais metais atiteko svečių komandai iš Antazavės vaikų globos namų.
   Festivalį vainikavo apdovanojimai ir rėmėjų dovanos. Nuoširdžiai dėkojame APETITO PIZZAI, UAB „Vytada“, UAB „Ilzenbergo dvaras“, L. Sadauskienės individualiai įmonei  už dovanas, kurios pradžiugino visus festivalio dalyvius.
   Dar ilgai po festivalio uždarymo vaikai neskubėjo namo, linksmai šurmuliavo, žaidė futbolą, gėrė arbatą ir vaišinosi mūsų šeimynų keptais pyragais ...Darbeliai iš karoliukų
4/7/2016 11:39:21 AM

2016 m. balandžio 5 d. vaikus pradžiugino Alinos Gasiūnienės organizuotas darbelių iš karoliukų užsiėmimas, kurio metu vaikai mokėsi daryti žibuokles. Dėkojame p. Alinai už nuostabią popietę ir galimybę vaikams susipažinti su šia rankdarbių rūšimi. Tikimės, kad tokių popiečių bus neviena.Saugaus eismo diena
4/7/2016 10:22:29 AM

2016 m. balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Šia proga Obelių vaikų globos namų vaikus aplankė Rokiškio rajono policijos komisariato ir VĮ „Panevėžio regiono keliai“ Rokiškio kelių tarnybos pareigūnai, kurie atvežė dovanų: atšvaitų, kalendorių, lankstinukų apie saugų eismą.Tarptautinė vaikų knygos diena
4/5/2016 11:48:26 AM

  Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Ši diena, sutampanti su žymaus danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu, pasaulyje pradėta švęsti 1967 metais, o jos idėją iškėlė Tarptautinė vaikų knygos taryba (IBBY).
  2016 m. balandžio 1 d. Obelių vaikų globos namuose pasakas skaitė ir inscenizavo Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus lėlių teatras „Padaužiukai“ su vadove Nadiežda Ivanova bei Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Obelių miesto filialo bibliotekininkė Gražina Deksnienė. Vaikams „Padaužiukų“ teatras parodė spektaklį „Drąsusis peliukas“.
Tarptautinės vaikų knygos dienos renginys vaikų namuose jau vyksta penktus metus. Todėl šios šventės metu jau tapo tradicija pasveikinti vaikus kurie per metus perskaitė daugiausia knygų globos namų bibliotekėlėje. Taip pat šiemet knygeles dovanų gavo patys mažieji namų gyventojai.Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija
4/1/2016 1:50:22 PM

2016 m. kovo 23 d. įvyko susitikimas, kurio tema - psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija.Kaziuko mugė
3/14/2016 1:59:35 PM

2016 m. kovo 13 d. vaikai, kartu su būrelio vadovu Rimvydu Pupeliu, dalyvavo Kaziuko mugėje, Rokiškyje. Prekiavo savo pačių padarytais darbeliais iš molio. Susirinkusius mugėje taip pat linksmino ir mūsų vaikų kolektyvas „Mes“ vadovaujamos Daivos Kundelienės.Vasario 16-oji. "O mes šventėme taip"
2/29/2016 10:46:05 AM

Obelių vaikų globos namų vaizdo klipas skirtas Vasario 16-ajai.

Žiūrėti

Lietuvos valstybės atkūrimo diena
2/17/2016 1:30:36 PM

Obelių vaikų globos namų vaikai, kartu su darbuotojais, šiais metais netradiciškai paminėjo Vasario 16-ąją Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - kepdami sausainius Lietuvos gimtadieniui. Lietuviškus sausainius vaikai gamino pagal senąsias tradicijas, kurie pamažu virto trispalvėmis „vėliavėlėmis“. Vėliau juos išmargino širdelėmis, šypsenėlėmis ir gražiais žodžiais Lietuvai. Šiais sausainiais vaišinosi patys vaikai bei dovanojo kitiems. Šventė toliau tęsėsi - mažieji kūrėjai piešė „žydinčias nateles“, kurios vėliau virto daina „Lietuvai“. Dainą atliko būrys vaikų.86 : skaičius iš viso 1  2  3  4  5 
PradžiaNaujienosStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosNuorodosProjektaiParamaSkelbimaiVersija neįgaliemsSvetainės medisBendrasis puslapis