Obelių vaikų globos namai
Rugsėjis, 2015
Spalis, 2015
Lapkritis, 2015
Gruodis, 2015
Sausis, 2016
Vasaris, 2016
Kovas, 2016
Balandis, 2016
Gegužė, 2016
Birželis, 2016
Liepa, 2016
Rugpjūtis, 2016
Rugsėjis, 2016
Spalis, 2016
Lapkritis, 2016
Gruodis, 2016
Vasaris, 2017
Kovas, 2017
Balandis, 2017
Gegužė, 2017
Birželis, 2017
Liepa, 2017
Rugpjūtis, 2017
Spalis, 2017
Lapkritis, 2017
Gruodis, 2017
Kovas, 2018
Balandis, 2018
Gegužė, 2018
Naujienos
RSS
Vyko stovykla „Tiesus kelias 7“
7/4/2017 11:43:43 AM
        Š.m. birželio 26-28d. pagal projektą „Tiesus kelias-7“ vaikai vyko į sveikatingumo stovyklą Bradesiuose. Stovykloje metu vaikai aktyviai leido laiką: sportavo, žaidė įvairius žaidimus, kurių tikslas buvo geriau pažinti vieni kitus, būti pastabiems, nepasikliauti išankstinėmis nuostatomis apie kitą žmogų.  Lietui lyjant smagiai laiką leido žaisdami stalo žaidimus. Daugiausia įspūdžių vaikai patyrė žygyje su baidarėmis. Plaukė Šventosios upe, bendras maršruto ilgis - 13,8 km, šią atkarpą  perplaukė per 5 valandas. Pradžia buvo  prie Sartų ežero, tačiau  paplaukė juo  tik apie 150 metrų. Paplaukus toliau upe  prasidėjo  Rašų ežeras. Jis yra siauras, todėl daugelyje atkarpų  atrodė taip lyg plauktume upe. Likusi dalis buvo  vien upė su miškingais krantais. Mėgavomės gražiais vaizdais, ypaš vandens lelijomis, kurių gausa nustebino visus.  Plaukėme „lelijų upe“.  Žygį pabaigėme  įplaukę  į Paščio ežerą. Žygio metu vaikai ne tik gerai praleido laiką, bet ir išmoko dirbti komandoje. Vieniems sekėsi geriau, kitiems sunkiau- reikėjo pasikeisti plaukimo partnerius, kol buvo sudaryta geriausia komanda, kuri galėjo sėkmingai tęsti kelionę. Vaikai džiaugėsi gražiais vaizdais, darnia komanda.
Kartingų turnyras Plytinės kartodrome.
6/6/2017 12:24:10 PM

            Šeštadienį, birželio 3-ąją, vaikai vyko į  „Plytinės“ kartodromą  Vilniuje. Čia vyko tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtas kartingo tradicinis turnyras, kurį prieš devynerius metus iniciavo signataras Egidijus Bičkauskas. Mūsų vaikų namus atstovavo Adomas Sabaliauskas. Jis kartu su kitų vaikų namų vaikais varžėsi  ne tik dėl projekto partnerio – Vilniaus miesto savivaldybės – įsteigtos sostinės kartingų taurės, bet ir dėl signataro E. Bičkausko bei daugelio kitų prizų. Adomą palaikė šauni draugų komanda, kartu su soc. darbuotoja Arta Misiūniene.

 

Vaikų gynimo dieną į svečius pas vaikus atvyko baikerių klubas FREE HAWKS MC ir klubas „Purvo fanai“ .
6/6/2017 11:23:47 AM

Kaip ir kasmet birželio 1-ą dieną, Vaikų gynimo dieną, baikerių klubas FREE HAWKS MC ir klubas „Purvo fanai“  į svečius pas vaikus atvyko su daugybe dovanų. Visą dieną vaikai  džiaugėsi  prie vaikų namų pastatytu pripučiamu batutu, o vakare Svečiai vaikus nustebimo padovanodami visiems vaikams pramogas SNOW arenoje visai dienai, du batutus, dovanas iš „Pegaso knygyno“, daugybę saldumynų, ledų. Vaikai atsidėkodami Svečiams paruošė koncertinę programą. Jau porą metų iš eilės Svečiai apdovanoja vieną vaiką už gerą mokymąsi, už pažangą sporte ar kitoje užimtumo veikloje. Šiais metais apdovanojo Laisvydą Adašiūną. Svečiai norėdami dar labiau jį paskatinti ir toliau sportuoti, padovanojo dovanų kuponą su kuriuo jis galės apsilankyti sporto prekių parduotuvėje „Sporto Gama“  ir išsirinkti sau norimą sportinę aprangą, avalinę, ar sporto inventorių. Atvykę baikeriai, keturračių vairuotojai, ralio mėgėjai ir profesionalai visus norinčius vežiojo savo transporto priemonėmis. Tai vaikams paliko daugybę neišdildomų akimirkų ir įspūdžių.

Giesmių pynė Marijai
5/5/2017 1:59:37 PM

Š.m. gegužės 4d. Tadas Muraška, Adomas Sabaliaukas, Jonas Samulionis, vadovaujami neformalaus ugdymo pedagogės Daivos Kundelienės, dalyvavo socialinės globos įstaigų giedojimų susibūrime  „Giesmių pynė Marijai“. Jiems padėjo soc.darbuotojo padėjėja Genutė Bylienė.


Festivalis „Nuoširdumo keliu“
5/5/2017 1:25:11 PM
     Jau tryliktus metus iš eilės į Obelių vaikų globos namus sugūžėjo vaikai iš  Panevėžio, Antazavės, Molėtų bei Utenos į respublikinį menų ir sporto festivalį „Nuoširdumo keliu“.  Festivalio tikslas - draugystė per meną ir sportą. Į festivalį dalyviai atvyko parengę menines programas. Pasirodymus pradėjo namų šeimininkai obeliečiai, kurie svečius sveikino dainomis. Visus sužavėjo Antazavės merginų šokis bei jų atliekamos dainos. Linksmai visus nuteikė Molėtų vaikų pasirodymas, ypač mažasis breiko šokėjas.   Utenos vaikų namų merginos atliko lyrinę dainą, o Panevėžio vaikai užbaigė meninės dalies pasirodymą su siautulinga polka. Antazavės vaikų globos namai atsivežė labai originalių vaikų kurtų papuošalų parodėlę.  Po pertraukos visus dalyvius sukvietė į Rokiškio kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Bitula“ ir jų vadovės Jūratės Garnienės  vedamus „Linksmuosius ratelius“. Vaikai ne tik šoko ir dainavo sutartines, bet ir turėjo galimybę susipažinti su įvairiais instrumentais bei pabandyti patys jais pagroti.

Balandžio 22d. vaikų namuose lankėsi grupė savanorių iš projekto „Ne imti, bet duoti“
4/25/2017 10:16:16 AM

Balandžio 22d. vaikų namuose lankėsi grupė savanorių iš projekto „Ne imti, bet duoti“. Šie savanoriai padeda mūsų vaikams mokytis nuotoliniu būdu. Vaikai turėjo galimybę pirmą kartą su savo korepetitoriais pabendrauti gyvai. Svečiai organizavo žaidimus vaikams, kartu su vaikais darė darbelius iš popieriaus, muzikinius instrumentus. Lietuvos Gamtos Mokslų Olimpiadų Asociacijos nariai parodė vaikams, kaip fizikos ir chemijos žinios yra pritaikomos praktiškai.

Dėkojame projekto dalyviams už norą padėti vaikams, dovanas bei skanų tortą.

Globos namuose lankėsi rašytojai Lina Darbutaitė ir Liudvikas Jakimavičius
3/28/2017 9:43:53 AM
Kovo 9 d. mūsų globos namuose lankėsi rašytojai Lina Darbutaitė ir Liudvikas Jakimavičius. Su Rašytojų sąjunga bendradarbiaujame labai seniai, nebe pirmą kartą  rašytojai pas mus lankosi. 
Mūsų vaikams, kaip ir visiems kitiems, visada įdomu sutikti žmones, kurių knygas skaitė, kuriuos matė per televiziją ar kur kitur. Rašytojų dėka vaikai gali ugdyti bendravimo įgūdžius, vaizduotę, kūrybinius sugebėjimus. Ne išimtis buvo ir šis apsilankymas. Mūsų mažiesiems labai patiko L. Jakimavičiaus skaitoma knyga „Sargo nuotykiai“. Didesni vaikai galėjo ir patys padeklamuoti žinomą eilėraštį ar papasakoti istoriją ir už tai gavo prizą. Išskirtinį knygos skirtuką ar žurnaliuką ar net rašytojai padovanojo knygą su autografu.

Vaikų namuose vyko viktorina- konkursas „Protų mūšis“
3/17/2017 9:41:23 AM

    Š.m. kovo 8d. vaikų namuose vyko viktorina- konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Protų mūšio tikslas- ugdyti vaikų bendradarbiavimo, iniciatyvumo, kūrybiškumo ir mokymosi mokytis kompetencijas; skatinti vaikus domėtis Lietuvos istorija, valstybės praeitimi, dabartine politika, žymiais politikos, kultūros veikėjais,  gamta ir pan. bei   ugdyti patriotiškumą ir pilietiškumą. „Protų mūšyje“ varžėsi penkios vaikų namų komandos. Vaikai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodį, klausė lietuviškų dainų ir stengėsi įvardinti jų atlikėjus bei dainos pavadinimą, žiūrėjo ištraukas iš patriotinių lietuviškų filmų. Vaikai parodė geras žinias apie Lietuvos istoriją. Viktorinos pabaigoje laukė staigmena. Vaikinų trio :Tadas, Adomas ir Jonas Tarptautinės Moters dienos proga pasveikino visas moteris ir merginas  ir skyrė joms savo koncertą. Vasario 6d. oficialiai duris atvėrė pirmasis Obelių vaikų globos namų bendruomeninis namas
2/7/2017 11:11:20 AM

Vasario 6d. oficialiai duris atvėrė pirmasis Obelių vaikų globos namų bendruomeninis namas, kuriame nuo šiol gyvens aštuoni vaikai. Tai galimybė vaikams turėti savo namus, patiems tvarkytis buitį, mokytis savarankiškumo, būti bendruomenėje. Naujuose, dar dažais kvepiančiuose namuose vaikai įsikūrė savo kambarius, pasipuošė  pačių darytais darbeliais, žaislais. Kartu su vaikais į naujus namus atkeliavo ir jų augintiniai -  vėžliukas akvariume, žiurkėniukai. Visas reikiamas paslaugas vaikams teiks penki kvalifikuoti specialistai – du socialiniai darbuotojai ir trys socialinio darbuotojo padėjėjai. Vaikams taip pat bus teikiamos užimtumo ir neformalaus ugdymo specialistų, psichologo, socialinių pedagogų paslaugos.


Atvirų durų diena 2016
12/30/2016 10:55:50 AM

           Š.m. gruodžio 10d. tradiciškai Obelių vaikų globos namai sulaukė daugybės svečių. Šią dieną vaikų namuose vyko Atvirų durų diena. Vaikus lankė jau draugais tapę nuolatiniai svečiai, politikai, giminaičiai, mokytojai... Svečiams vaikai paruošė nuotaikingą koncertą. Taip pat šią dieną vyko auklėtinio Tado Adašiūno fotografijų parodos atidarymas. Svečiai ją galėjo apžiūrėti vaikų namų galerijoje, kur tuo pačiu metu vyko vaikų darbų paroda- pardavimas. Parodai vaikai paruošė įvairių darbelių- iš molio, iš gamtinių medžiagų, įvairių mezginių bei prikepė daugybę skanumynų. Po to visi svečiai kartu su vaikais vaišinosi arbata, skanavo pyragus...

Antazavės vaikų globos namų kalėdinės eglės įžiebimo šventė
12/30/2016 10:53:00 AM

Gruodžio 7d. vaikai buvo pakviesti į Antazavės vaikų globos namų kalėdinės eglės įžiebimo šventę.

Nuotraukų galerija galite pamatyti čia.

Kalėdinės žaidynės Šiaulių arenoje
12/30/2016 10:47:35 AM

2016 metų gruodžio 6 d., Šiaulių arenoje įvyko šeštosios „Kalėdinės Žaidynės“, sukvietusios daugiau nei pusę tūkstančio sportininkų komandų iš 34 visos Lietuvos vaikų globos namų, tame tarpe ir iš Obelių vaikų globos namų. Vaikai tapo šventės sportinėmis žvaigždėmis, su kuriomis atvyko pabendrauti ir jas apdovanoti garsūs Lietuvos sportininkai ir žinomi žmonės.


Stiprus, kai tu šalia
12/30/2016 8:38:40 AM

Š.m. gruodžio 4 d. Obelių vaikų globos namų vaikai dalyvavo tradiciniame renginyje „Stiprus, kai tu šalia“. Vaikai dainavo su Česlovu Gabaliu.


Kalėdos
12/30/2016 8:34:39 AM

Š.m. gruodžio 22 d. Obelių vaikų globos namus aplankė Kalėdų Senelis. Vaikai, paruošę įspūdingą spektaklį, su dainomis ir šokiais laukė dovanų. Kalėdų Senelis įsitikinęs, kad visi šių namų vaikai šiemet buvo ypatingai geri, todėl ir dovanų paruošė tiek, kad pats nė nepanešė - jam talkino Snieguolės. Kaip ir kasmet vaikus dovanomis nudžiugino ir Gimtojo Rokiškio redakcija. Visi šoko, dainavo karaokė, varžėsi estafetėse, džiaugėsi dovanomis ir saldumynais, kuriuos kaip ir kasmet dovanojo Genutė Baranauskienė, jos dukra Vita ir žentas Žydrūnas iš Utenos rajono Medenių kaimo.

Obelių vaikų globos namai prisijungė prie projekto Norų Šalis
11/29/2016 1:25:36 PM

Obelių vaikų globos namai prisijungė prie projekto Norų Šalis. Šio projekto tikslas padėti vaikams išpildyti jų norus. Vaikų norai bus skelbiami svetainėje  www.norusalis.lt. Projekto naujienas galima sekti feisbuke: https://www.facebook.com/norusalis/. Kviečiame visus geranoriškai nusiteikusius   asmenis, įmones ir organizacijas padėti išpildyti mūsų bei kitų vaikų norus.

Dalyvaujame Grite namukų spalvinimo konkurse
11/22/2016 9:28:59 AM
Dalyvaujame Grite namukų spalvinimo KONKURSE. Pilną foto galeriją galite peržiūrėti čia
Obelių lopšelio- darželio ir Obelių vaikų globos namų kūrybiniame projekte „Svajokliai“
11/18/2016 2:59:30 PM

Lapkričio mėnesį mūsų vaikai dalyvauja bendrame Obelių lopšelio- darželio ir Obelių vaikų globos namų  kūrybiniame projekte  „Svajokliai“. Šio projekto tikslas- siekti įstaigų bendradarbiavimo vykdant projektinę, kūrybinę veiklą. Veikti drąsiai, kūrybiškai, naudojant koliažo meno priemones. Ugdyti(s) valią, siekiant pabaigti sumanymą, skatinti būti atsakingais kūrėjais. Siekiant rezultato, mokyti(s) dirbti komandoje. Stengtis pasirinkti tokį sumanymą, kad jo įgyvendinimas teiktų džiaugsmo. Surengti darbų parodas abiejose įstaigose, foto parodą- „Svajoklių užkulisiai“.


Pilną foto galeriją galite pamatyti paspaudę čia

Kalėdinės vaikų svajonės
11/11/2016 11:05:23 AM

   Jau šeštus metus mūsų vaikai dalyvauja VšĮ „Saugi pradžia“ organizuojamame socialiniame projekte „ Kalėdinės vaikų svajonės“. Šio projekto tikslas-  lavinti vaikų gebėjimus siekti tikslo (turiu norą – svajonę; ją įgyvendinti siekiu pats, nelaukiu, kol įgyvendins kiti), mokytis taupyti ir bendradarbiavimo (gautus pinigus atsidėti ar sutarus su draugais pasinaudoti visiems bendrai), atlikti darbą atsakingai (atvirukus kurti atsakingai, rūpestingai, rimtai nusiteikus), būti pareigingu (atlikti nurodytu laiku). Šiais metais vaikai padarys 310 kalėdinių atvirukų. Visą mėnesį vaikai kurs atvirukus, kuriuos po to perduos projekto organizatoriams. Projekto koordinatorė soc.pedagogė Vida Žaržojienė.


Visą atvirukų foto galeriją galite pamatyti čia.

Švečiuose pas Laimutę Sadauskienę individualioje įmonėje
11/11/2016 11:03:05 AM

              Lapkričio 3d. vaikai svečiavosi Laimutės Sadauskienės individualioje įmonėje, Juodupėje. Mūsų mažieji turėjo galimybę patys padaryti ir išsikepti grybukus. Iškeptus grybukus visaip papuošė- vieni gėlytėmis, kiti drugeliais. Laura prisilietė prie šakočių gamybos meno. Vaikai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir atvežė dovanų kitiems. Dėkojame įmonės direktorei L.Sadauskienei už  padovanotą vaikams edukacinę programą bei dovanas.

 

Aukštaitijos deimantai 2016
11/11/2016 11:00:15 AM

       Tadas Muraška  spalio 30d. dalyvavo jaunųjų talentų konkurse „Aukštaitijos deimantai-2016“,  Panevėžyje.. Komisijoje buvo ir  dainininkė Asta Pilypaitė  bei dainininkė, rašytoja, žurnalistė Rūta Lukoševičiūtė. Tadas surinko 25 taškus iš 30 galimų, jam pritrūko tik 3 taškų, kad būtu patekęs į finalą. Asta Pilypaitė  dviem konkurso dalyviams buvo parengusi specialiuosius prizus- dainininkės kompaktinė plokštelė, kurią perklausęs ir išsirinkęs labiausiai jam patikusią dainą, jis gaus dar ir tos dainos originalią fonogramą. Vienas iš šių prizų atiteko Tadui. Tai pat konkurso organizatoriai įteikė kvietimą į Panevėžio teatro „Menas“ spektaklį „Respublikos gatvės vaikai“, į kurį vyksime lapkričio 12 d. 

 


86 : skaičius iš viso 1  2  3  4  5 
PradžiaNaujienosStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosNuorodosProjektaiParamaSkelbimaiVersija neįgaliemsSvetainės medisBendrasis puslapis